

11 990 ₴
10 990 ₴

| Діаметр | 366 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 35 кг |
| Виробник | Bestway |
| Висота сходів | 100 см |
| Зливний клапан | Так |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Колір | сірий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Насос - фільтр картриджний | 2006 л/год |
| Об'єм води | 9150 л |
| Серія | Steel Pro Max |
| Сходи | Так |
| Тент | ні |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | Круглий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 9150 л |
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 35 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Глибина | 100 см |
| Комплектація | Насос-фільтр |
| Продуктивність насоса | 2006 л/год |
| Товщина стінки | 0.42 мм |