

999 ₴
790 ₴

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість деталей | 46 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Абстракція |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 29 мм |
| Довжина упаковки | 40 мм |
| Ширина упакування | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 до 12 років |
| Матеріал | Магніт |
| Упаковка | windows box |