2 190 ₴
1 590 ₴

| Артикул | M 5784 | |
| Бренд | Bambi Racer | |
| Тип | 2в1 (батьківська ручка) | |
| Розміри товару | довжина (машини/з бат.ручкою) | 63см / 82см |
| ширина(по колесах/підставка для ніг) | 27см / 40,5см | |
| висота до спинки | 48см | |
| висота до батьківської ручки | 87см | |
| висота до керма | 37см | |
| Висота від підлоги до сидіння | 24см | |
| ВИСОТА ВІД ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДІННЯ | 16см | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 30кг |
| За віком | від 3-6 років | |
| Живлення | Акумулятор | ні |
| Батарейки | 3*AА (у комплект не входять) | |
| Заряджання | V/mA | ні |
| Час їзди/зарядки | - | |
| Звук | Музика | + |
| Магнітола(Програвач) | - | |
| USB | - | |
| Bluetooth | - | |
| Сигнал | - | |
| Світло | передні/задні фари | +/- |
| колеса/панель | -/- | |
| Сидіння | Матеріал | пластик |
| ширина, см | 19см | |
| Дод. функції | Багажник під сидінням | + |
| БАТЬКІВСЬКА РУЧКА | + | |
| ПІДСТАВКА ДЛЯ НІГ | так | |
| Індикатор батареї | - | |
| Гойдалка | - | |
| ЗАХИСТ ВІД ПАДІННЯ | + | |
| НАПРАВЛЯЮЧІ КОЛІЩАТКА | + | |
| Додаткові елементи | пищалка на кермі, передні колеса поворотні | |
| Колеса | розмір,см | 12см |
| Матеріал | пластик | |
| КОРОБКА | вага брутто/нетто | 3,4кг/4,05 кг |
| Розмір | 66,5-30-35см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 63 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 38 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |