



1 990 ₴
1 840 ₴


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Вік | Від 3 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Кількість складових елементів | 9 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Ширина упакування | 530 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 700 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | Зоопарк |