

6 500 ₴
5 990 ₴

| ТИП | 3 в 1 (приставне ліжко з електроукачуванням, манеж) |
| ВІК | від народження до 18кг |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР | 109х66х110см |
| РОЗМІР СПАЛЬНОГО МІСЦЯ (Д/Ш) | 81х47см |
| ЛЮЛЬКА | 88х35х48см |
| МАНЕЖ | 88х65х48см |
| ОСОБЛИВОСТІ | таймер 15, 30, 45 за замовчуванням 60 |
| 5 швидкостей хитання | |
| 15 мелодій, регулювання гучності | |
| MP3+USB, BLUETOOTH | |
| панель управління | |
| живлення від мережі або від 4*АА батарейок (у комплект не входять) | |
| 2 колеса для переміщення | |
| складана | |
| знімна бічна стінка | |
| знімна люлька | |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | знімний матрац, 81х47см |
| 2 іграшки на капюшоні | |
| кабель живлення USB, пульт керування | |
| знімний капюшон, москітна сітка | |
| МАТЕРІАЛ ВИРОБУ | метал+пластик, тканина льон |
| КОРОБКА 1шт | брутто 10,2 кг, нетто 8,7 кг / 92-23-49см |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Материал изготовления каркаса | металл |
| Наличие ремней безопасности | Да |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты, Игровые подвески |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Комплектация | |
| Электронный музыкальный блок | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Максимально допустимая нагрузка | 15 кг |
| Механизм качания | Да |
| Контроль качания таймером | Да |
| Функция вибрации | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 660 мм |
| Глубина | 1090 мм |
| Высота | 1100 мм |
| Вес | 9 кг |