3 160 ₴
2 760 ₴

| ТИП | 2в1 (батьківська ручка) | + |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР: | ||
| довжина (машина / с батьківською ручкою) | 64см / 84см | |
| ширина (по колесах / с підставкою для ніг) | 28см / 40см | |
| висота до спинки | 46см | |
| висота до батьківської ручки | 82см | |
| висота до керма | 39см | |
| ВИСОТА ВІД СТАТІ ДО СИДІННЯ | 23см | |
| ВИСОТА ВІД ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДІННЯ | 17см | |
| МУЗИКА | + | |
| ЗВУК | сигнал | |
| БАТ-КІ | працює від 2-х батарейок АА (у комплект не входять) | |
| Багажник під сидінням | + | |
| батьківська ручка | + | |
| ПІДСТАВКА ДЛЯ НІГ | + | |
| СИДІННЯ | пластик | |
| підстаканники | + | |
| ЗАХИСТ ВІД ПАДІННЯ | + | |
| КОЛЕСА: | ||
| розмір, см | 13,5 см / пластик | |
| НАВАНТАЖЕННЯ | до 25кг | |
| КОРОБКА (БРУТТО / НЕТТО / РОЗМІР) |
4,9кг / 4кг / 65,5-35-29см
|
|
|
|
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 4 кг |
| Производитель | Bamby |
| Высота | 46 см |
| Ширина | 28 см |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Длина | 64 см |
| Тип | Машинка |
| Материал изготовления | Металл, Пластик |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Звуковые эффекты, Ручка для родителей |