|
|
РОЗМІРИ Мобіл / Толокар |
довжина машини / с родітелькой ручкою |
79см / 86см |
|
|
ширина по корпусу / с підставкою для ніг |
28см / 40см |
|
|
висота до батьківської ручки |
88см |
|
|
висота до керма |
39см |
|
|
висота від підлоги до сидіння |
26см |
|
|
висота від підставки для ніг до сидіння |
18см |
МОТОР |
КІЛЬКІСТЬ |
1шт / 15W |
|
|
|
|
батарея |
V / AH |
6V / 4,5A |
|
|
КІЛЬКІСТЬ |
1 |
Зарядка |
V / mA |
6V / 500mA |
|
|
штекери |
круглий одинарний |
|
|
|
|
ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ |
ПО ВЕСУ |
до 90кг |
СТАРТ |
тумблер |
+ |
|
|
ПЕДАЛЬ (складна в підставку для ніг) |
+ |
РУХ ВПЕРЕД НАЗАД |
тумблер |
+ |
СВІТЛО |
ФАРИ ПЕРЕДНІ |
+ |
ЗВУК |
РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ |
+ |
|
|
ЧІП (КІТ / АНГЛ) |
англ |
|
|
МУЗИКА |
+ |
|
|
СИГНАЛ на кермі |
+ |
ДОП. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ |
MP3 |
+ |
|
|
SD |
слот + карта пам'яті |
|
|
ІНДИКАТОР БАТАРЕИ |
+ |
СИДІННЯ |
|
2 сидіння |
|
|
екокожа |
+ |
|
|
ПЛАСТИК |
друге сидіння над багажником |
КОЛЕСА |
КІЛЬКІСТЬ |
6шт |
|
|
РЕЗИНА |
+ |
|
|
РОЗМІР КОЛЕСА |
14см |
КОРПУС |
ЗВИЧАЙНИЙ |
+ |
КОРОБКА |
КОЛ_ВО ШАРІВ |
5 |
|
|
КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ / КОРИЧНЕВИЙ) |
білий |
|
|
НАЯВНІСТЬ КОЛЬОРОВОГО ПОСТЕРА |
+ |
ДОП. ФУНКЦІЇ |
ХОЛОСТИЙ ХІД |
+ |
|
|
ЗАХИСТ ВІД ПАДІННЯ |
+ |
|
|
ПІДСТАВКА ДЛЯ НІГ |
складна |
|
|
багажник |
+ |
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 4.9 кг |
| Высота | 88 см |
| Ширина | 28 см |
| Длина | 79 см |
| Основные | |
| Производитель | Bamby |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Максимально допустимая нагрузка | 90 кг |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Автомобиль |
| Основные атрибуты | |
| Материал изготовления | Пластик, Металл |