

2 190 ₴
1 990 ₴

| ТИП | демісезонна/трансформер | + |
| ТИП СКЛАДАННЯ | книжка | + |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР | в розкладеному вигляді (д/в/ш) | 55см/66см/36см |
| у складеному вигляді | 53см-30см-36см | |
| БАТЬКІВСЬКА РУЧКА | регульована | так |
| матеріал | EVA | |
| висота від підлоги до ручки | міп34см-max61,5см | |
| РЕМІНЬ БЕЗПЕКИ | 3-х точковий | + |
| СПИНКА І ПІДНІЖКА | регульовані від сидячого до лежачого положення | |
| ЛЮЛЬКА-ПЕРЕНОСКА | так/ні | так |
| розмір спального місця | 38см-20см | |
| ручки | 2шт | |
| КАПЮШОН | так/ні | так |
| тріскачка | + | |
| КОЛЕСА | кількість | 4шт |
| діаметр передніх коліс | 14,5 см | |
| діаметр задніх коліс | 14,5 см | |
| тип передніх/задніх коліс | одинарні | |
| ДОДАТКОВО | кошик | + |
| матрац | + | |
| подушка | + | |
| МАТЕРІАЛ ВИРОБУ | метал/пластик/тканина | |
|
Для гри вдома і на вулиці Рекомендований вік дитини |
3+ |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melogo |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 37 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Висота | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Різні забарвлення |